Kuyumcu Yüzük Tablaları

Yüzükler kuyumcular açısından en çok çoklu yüzüklük seçenekleri ile sergilenirler. Böylece müşterilerin birçok yüzük seçeneğini bir arada görmesi ve daha sağlıklı karşılaştırmalar yapması amaçlanır. Genellikle çoklu yüzüklük kategorisinde alyanslar bulunmaktadır. Ülkemizde de bayanlar ve erkekler açısından en çok tercih edilen yüzük modeli alyanslardır. Hemen hemen her evli çiftin vazgeçilmesi ve hemen hemen her insanın ömürlerinde en az bir kere sahip olacağı alyans seçenekleri, altının gramı, modeli ve ayarı açısından çoklu tablalara sıralanır. Bunun yanı sıra günümüzde söz ve nişanda ya da doğum hediyesi olarak anneye alınan tek taşların kullanımı için de çoklu tablalar kullanılır. Çoklu tablalar vitrinlerde ve içerideki camlı bölmelerde en çok tercih edilen yüzük tablası seçeneği olma özelliği gösterir.

 

Kuyumcu-vitrin-yuzuk-tablalari

Altın yüzük gibi pırlanta yüzük de bir zevk meselesidir. Bu zevk ve tercih meselesi her kuyumcu vitrinini süsleyen pırlanta seçeneklerini de beraberinde getirir. Tek taşlarla sınırlı kalmayan pırlanta yüzüklerin, beş taş, yedi taş, tam tur gibi görenleri adeta kendine âşık eden bir yapı ve zariflikle sunulması gerekmektedir. Bu da tekli yüzük tablası sayesinde olur. Yükseltisi ve boyutu birbirinden farklı yüzüklerin gene yükseltisi ve boyutu birbirinden farklı yüzük tablalarında sunulması gerekmektedir.

 

Unutmamak gerekir, kimileri altın sever kimileri pırlanta. Altın ve pırlanta her bayanda vazgeçilmez bir tutkudur. Önemli olan bu tutkunun onlara ne şekilde ulaştığıdır. Bu da firmamızın birbirinden özel ve eşsiz tasarımlarla hazırladığı yüzük tablası sayesinde mümkündür. Yüzük tablası seçeneklerimiz istediğiniz model ve boyutta, istediğiniz malzemeler kullanılarak hazırlanır. En çok deri yüzük tablalarımız rağbet görmektedir fakat siz değerli müşterilerimizin kalite ve fiyat anlayışına uygun olarak da istediğiniz malzemeleri yüzük tablası hazırlarken kullanabiliriz. Detaylı bilgi için bizlerle en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. 

 

Kuyumcu Yüzük Tablaları