Kuyumcu Vitrin Üç Takım Aksesuarları

Üç takım ürün seçeneklerimiz, küpe, yüzük ve kolyelerin bir arada sergilendiği ürün olma özelliği gösterir. Genellikle yüzük yerine bilekliğin de dâhil olduğu yeni yeni günümüzde kabul görmeye başlansa da özellikle fantezi ürünlerde yüzük yerine setlerde bileklikler de yaygınlık görmeye başlasa da, ne yazık ki üçlü set denildiğinde akla gelmesi gereken ilk şey küpe – yüzük – kolye olmalıdır. Üç takım seçeneklerimizde, renk, ölçü, boyut sınırlaması yoktur. İstediğiniz ölçüde, modelde, tasarımda, kalıbımız mevcuttur.

Kuyumcu-vitrin-3-takim-aksesuarlari

 

Kare üç takım, kavisli üç takım, fantezi üç takım seçeneklerimiz ile setlerin yapısına, modeline ve kullanım amacına uygun olarak kalıplar kullanmak artık çok daha kolay. Kuyumcu aksesuarları seçeneği olarak değerlendirilen ve bir nevi kuyumcu mankeni olma özelliği gösteren üç takımlar, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda çeşitli malzemelerden renk ve model konusunda geniş ölçülü olarak üretilmektedir. Bombeli üç takımlarımız daha ince altın setler için, fantezi üç takımlar daha zarif ve taş seçeneği çok olan abiye tarzı ürünlerde kullanılma özelliği gösteren pırlanta ya da altın ürünler için, kare ya da yeni tasarım üç takımlar ise, daha geniş ve gösterişli ürünler için tercih edilmektedir.

 

Detaylı bilgi için internet sitemizde yer alan fotoğraflarımızdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca bizimle ilgili telefon numaralarımız ya da adreslerimiz aracılığıyla da iletişime geçebilmeniz mümkündür. Üç takım seçeneklerimiz ile sizleri en kısa sürede birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

 

 

Kuyumcu Vitrin Üç Takım Aksesuarları