Kuyumcu Vitrin Küpelik Aksesuarları

Kuyumcu aksesuarları ile ilgili, iş dünyasına önder bir firma olmak amacıyla hazırladığımız küpelikler, tüketici bir toplum olma özelliği bakımından piyasanın ihtiyaçlarına yönelik tasarım ve modellerimiz ile sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Kuyumcu-vitrin-kupelik-aksesuarlari 

 

Meyilli küpelik modelimiz genellikle kuyumcular tarafından en çok tercih edilen üründür. Raflarda sergilenmek açısından kolaylık sağlayan meyilli küpelik seçeneği yaklaşık 15 20 çift küpeyi bir arada tutmaya yarar. Genellikle 3 ya da daha fazla katlı olarak sizlerden gelen talepler doğrultusunda dizayn edilme özelliği gösteren küpelik çeşitlerimiz her zaman sizlerin ihtiyaçlarına karşılık vermiştir. Meyilli küpelik dışında şık ve pahalı koleksiyonlarınızı göstermek amacıyla tekli küpelik seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Tekli küpelik seçeneklerimiz kavisli ya da tavşankulağına benzemesi nedeniyle tavşankulağı modelimiz ile sizlerin hizmetindedir. Bu sayede bir çift küpede bulunması gereken tüm zarifliği ve kusursuzluğu bu küpelik çeşitleri ile müşterilerinize yansıtacaksınız. Ayrıca eğimli özellikteki küpelik modellerimiz de vitrinde küpelerinizin daha detaylı olarak incelenmesine olanak sağlar. Renk seçeneklerimiz de mevcut olup istediğiniz özellik ve renkteki küpeliklerimizi istediğiniz miktarda sizlere uygun koşullarda ulaştırmaktayız.

 

Küpelerinizi kuyumcu mağazalarında düzenli bir şekilde tutabilmek amacıyla tasarlanmış olan küpelikler firmamız tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Çeşitli desen, model ve ölçüde hazırlanmış olan küpeliklere sahip olmak amacıyla sitemizi inceleyebilir ve küpelik modellerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümümüzde yer alan telefon numaralarımızdan da küpelik siparişi vermek amacıyla yararlanabilirsiniz.

 

 

Kuyumcu Vitrin Küpelik Aksesuarları