Kuyumcu Vitrin Kolye Aksesuarları

Bombeli, kare, yeni tasarım ürünler gibi birçok kolyelik ürünlerimizden yararlanmanız açısından görsellerimizden faydalanabilirsiniz. İnternet sitemiz aracılığıyla ihtiyacınız olan kolyelik seçeneklerini artık daha kolay belirleme imkânı buluyorsunuz. Bombeli ürünlerimiz, kuyumcu mankeni özelliğinde olup, kolye takıldığı zaman tıpkı insan boynundaki görsel düzeyine ulaşmaktadır. Kare kolyelik seçeneklerimiz ise, daha geniş gerdanlıklar için dizayn edilmiştir. Daha gösterişli ve ihtişamlı büyük taşlı ya da büyük yapıdaki kolyeler için tercih edilen kare kolyeliklerin boyutları da kolyelere ya da gerdanlıklara oranla değişkenlik göstermektedir. Plastik ya da deri ürünlerimiz bulunmaktadır.

Kuyumcu-vitrin-kolye-aksesuarlari 

 

Ayrıca tekli kolyelik ve çoklu kolyelik olarak da kolyelik aksesuarlarımız çeşitlilik göstermektedir. Çoklu kolyelik daha ince zincirli ve genellikle 14 ayar altından yapılmış kolyeleri bir arada tutmak için tasarlanmıştır. Yeşil altın ya da beyaz altın fark etmeksizin ince yapısının zarifliğini sergileyen kolyelik ürünlerimiz bulunmaktadır. Ancak beyaz altın için farklı renkler, yeşil altın ise farklı kolyelikrenkleri tercih edilmektedir. Böylece zeminin farklı renklerden oluşması ürünün görselliğini daha çok gözler önüne sermektedir.

 

Kolyelik seçeneğimizde sizlere uygun hizmetler sunabilmek amacıyla her zaman büyük oranda bol seçeneğimiz ile karşınızdayız. İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun kolyeliklerimizi temin etmeniz artık çok daha kolay. Bir telefon aracılığıyla siz değerli müşterilerimize kuyumcu aksesuarları sunmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. İhtiyacınız olan ölçü ve boyutlarda, renk ve şekillerde kolyeliklere sahip olmak için iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarımız ve adreslerimiz aracılığıyla yararlanabilirsiniz. Sizi de en kısa sürede kolyelik ürünlerimizin farklı ayrıcalıklarından yararlanmak amacıyla bizimle çalışmaya davet ediyoruz.

 

 

Kuyumcu Vitrin Kolye Aksesuarları