Kuyumcu Üçlü Takım Tablaları 3 Takım

Bilindiği üzere, altınlar da kendi içerisinde gruplara ve kullanım alanlarına uygunluk açısından modellere ayrılırlar. Nasıl ki altınlar kullanım açısı yönünden gündelik kullanım ya da fantezi kullanım olarak çeşitlere ayrılırsa, bu altın ürünlerin tablaları da modele göre çeşitlere ayrılır. Üçlü takım denildiğinde akla ilk gelen şey; küpe, kolye ve yüzüğün eşsiz ve mükemmel uyumudur. Bu üçlü setlerin kuyumcu vitrinlerinde de tıpkı güzel bir bayanın boynunda yer aldığı zarifliği yansıtması gerekmiyor mu? Tabi ki böyle olması gerekiyor. Peki, bunu nasıl yansıtabiliriz? İstanbul vitrin dekorasyonun yaşattığı üçlü takım tablaları deneyimiyle tabi ki de…

 Kuyumcu-vitrin-3-takim-tablalari

Üçlü takım tablaları kendi içerisinde çeşitlilik gösterir. Şimdi sizlere kısaca bu çeşitlilik hakkında bilgi vereceğiz. Böylece ihtiyacınız olan üçlü takım tablalarından kaçar adet ve hangi ürün için kullanmanız gerektiği hakkında fikir sahibi olacaksınız. Öncelikli olarak bombeli bir şekilde ürettiğimiz üçlü takımlar daha çok zarif ve ince takılar için tasarlanmıştır. Bunlar, zarif pırlanta setler ya da günlük kullanım için ideal olan setler için tasarlanmış tablalardır.

 

Fantezi üçlü takım tablaları ise, daha çok gerdanlığın dâhil olduğu ve her zaman kullanılamayan daha çok abiyelerde kendini gösteren takılar için tasarlanmıştır. Bu tablaların kullanım alanı için en güzel örneği her genç kızın zarif rüyası olan “suyolu” olarak tanımladığımız pırlanta setleri örnek verebilir. Ayrıca düğünlerde ya da özel günlerde takılan hasır setlerimiz de bu fantezi üçlü takım tablalarında sergilenmektedir. Aksesuar üçlü takım tabla seçeneklerimiz de siz değerli müşterilerimizin zarif ve göz kamaştırıcı altın ya da pırlanta setleri sergilemesi için geliştirilmiştir. Ayrıca bütün üçlü takım tablalarımızın boyut ve şekil olarak farklı tercihleri de bulunmaktadır. Lütfen size uygun seçenekleri sitemizdeki görsellerden yararlanarak belirleyiniz.

 

Kuyumcu Üçlü Takım Tablaları 3 Takım