Kuyumcu Sabit Platformları

Sabit platform, kuyumcu vitrinlerinde vitrini daha gösterişli kılmak amacıyla, vitrindeki takıların alt platformunda belirli bir düzen dâhilinde durmasına yarayan ve güvenlik açısından da çeşitli kategorilere ayrılan platform çeşididir. Bir nevi zemin plakası işlevi gören sabit platformlar, siz değerli müşterilerimizin ürünlerini belirli düzen içerisinde tutmaya yarayacak ve sizlerin de müşterilerinize sunduğunuz hizmet ve kaliteyi artırmaya yönelik bir platform seçeneği sunacaktır.

 Kuyumcu-vitrin-dekorasyonu-sabit-platformlari

Kuyumcu vitrin dekorasyonu kategorisinde, kuyumcu platformları seçeneklerinden biri olan sabit platformlar; yükselti seviyesi ve boyutlara göre hem tasarım olarak hem de fiyat olarak farklılık göstermektedir. Sabit platformlarımız, mini boyut, orta boyut ve büyük boyut olmak üzere üç çeşittir. Dilerseniz büyük boyut sabit platform yerine mini boyutlarda ve sık aralıklarda sabit platform kullanıp büyük hale de getirebiliriz.

 

Tamamen müşterinin zevk ve tercihlerine uygun olarak dizayn edilmiş ve her türlü kuyumcu vitrinine uygunluk gösteren sabit platform seçeneklerimizi görmek için sitemizi detaylı olarak gezebilirsiniz. Ayrıca firmamızın hazırlamış olduğu sabit platform seçeneklerinden yararlanmak için ya da bilgi sahibi olmak için iletişim bölümü adres ve telefon seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize uygun hizmet ve kaliteli işçilik ile her zaman İstanbul vitrin dekorasyonu olarak yanınızda yer almaktan mutluluk duyarız. Sabit platform seçeneklerimizden uygun fiyatlara yararlanmak amacıyla lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz.

 

Kuyumcu Sabit Platformları