Kuyumcu Küpelik Tablaları

Kadife, karton, plastik seçenekleri ile her çeşit ve her renkte küpelik tablası ile siz değerli müşterilerimize uygun hizmet ayrıcalıklarımızı firmamızdan temin edebilirsiniz. Küpelik tablası, setten ayrı olarak satılan küpeler ya da tek üretim olarak dizayn edilmiş küpeleri bulundurma ve muhafaza etmek açısından önemli bir yere sahiptir.

 Kuyumcu-vitrin-kupe-tablalari

 

Genişlik, derinlik ve yükseklik bakımından sizlerin tasarlamış olduğu küpeleri en uygun şekilde yansıtan küpelik tablası ile sizlere uygun hizmetler vermeye özen gösteren firmamız her geçen gün kalite ve seviyesini bir adım daha yükseltmektedir. Fantezi küpelik tablası, daha çok nişlerde ya da camlı bölmelerde sergilenmek amacıyla küpenin gösterişine uygun olarak biraz da tablanın gösteriş etkisini yansıtmak amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca, meyilli ve kademeli olarak yükselen küpelik tablası seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Tavşankulağına benzemesi nedeniyle de tavşan küpelik tablası olarak adlandırılan tabla seçeneklerimiz uzun ve omuzlara dökülen küpe tasarımlarını sergilemek açısından önemlidir.

 

Küpenin ne kadar gösterişli olup olmadığı da birazcık küpelik tablası ile ilgilidir. Küpelik tablası seçeneklerimiz ve modellerimizden yararlanmak açısından firmamızla iletişime geçmeniz tavsiye olunur. Firmamız sizlere küpelik tablası çeşitlerinin ayrıcalığını sunmaktan mutluluk duyar. Detaylı bilgi için diğer tabla ihtiyaçlarınızı da firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

Kuyumcu Küpelik Tablaları