Kuyumcu kolye Tablaları

Kolye tablası, kuyumcuların platformlarında sergilenen ve sadece kolye takmak amacıyla kullanılan tablalardır. Bunlar çeşit, model ve desen bakımından farklılık göstermektedir. Kullanıldığı malzeme ve kalitesi açısından da firmamız kolye tablası kategorisinde her zaman kaliteli malzemeler imal etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 Kuyumcu-vitrin-kolye-tablalari

Firmamızın bünyesinde bulundurduğu ve çeşitli model seçenekleriyle göz doldurduğu kolye tablası seçeneklerine dilerseniz bir göz atalım… Öncelikli olarak üçlü kolye tablası seçeneğimiz mevcuttur. Bu kolye tablası en çok rağbet gören bir numaralı ürünümüzdür. Üç tane ve her biri farklı boyutta olan bu kolye tablası üçü bir arada gibi hem boyut bakımından seçeneğinin olmasından kaynaklı avantajlı bir yapı sergiler. Hem de üç tane kolye tablasını uygun fiyata almanız neticesinde ekonomik bir yapı sergiler. İkinci olarak kare şeklinde üretilen kolye tablası üretmekteyiz. Bunlar daha çok geniş gerdanlıkları sergilemek amaçlı kullanılır.

 

Bilindiği gibi herkesin üçlü set alacak durumu olmayabilir. Özellikle düğünlerde de düğün sahipleri uygun fiyatlara set halindeki ürünleri parça parça da almak isteyebilirler. Hangi ürünün set halinde hangi ürünün parça halinde satıldığını göstermek amaçlı kare şeklindeki kolye tablası büyük önem arz eder. Böyle müşteri vitrinde gördüğü bu tablaların üzerindeki ürünleri kendi bütçesine göre planlamaya çalışacaktır. 7 sıradan başlayan Trabzon hasır gerdanlığı kare tablasında sergilenmek için uygun bir ürün olabilir. Hasır sırası arttıkça kare tablalar da ürüne uygunluk olarak büyük boyutlarda imal edilecektir. Kavisli ve çoklu kolye tablası seçeneklerimiz de mevcut olmakla birlikte bu ürünler genellikle fazla bir ağırlık taşımayacağı için plastikten üretilmekte ve fiyat olarak da uygunluk göstermektedir. İnce zincir kolyeler, günlük yaşantımızda her bayanın boynunda bulunan kolyeleri kavisli ve çoklu kolye tablalarında sergilemek mümkündür. Ayrıca çoklu kolye tablalarında sergilenen ürünlere modası hiçbir zaman geçmeyecek olan isim kolyelerin muhafazasını da ekleyebiliriz. Firmamızın kolye tablası seçeneklerinden yararlanmak için lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz.

 

Kuyumcu kolye Tablaları