Kuyumcu Kelepçe Tablaları

Kelepçe takılar, her zaman altın severlerin bir numaralı tercihi olmuştur. Trabzon, Diyarbakır hasır kelepçeler, taşlı veya taşsız kelepçe bilezikler, şarnel modelin zarifliği, İtalyan model kelepçenin şıklığı gibi birçok kelepçe bilezikleri üzerinde taşıyan kelepçe tablasıimal etmekteyiz. Çeşitli model, renk ve tasarım tercihlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin her zaman bir numaralı tercihi olarak sizlere uygun hizmetler verdik.

 Kuyumcu-vitrin-kelepce-tablalari

Yastık kelepçe tablamız ile her çeşit bileklik, bilezik ya da saatinizi burada sergileyebilme özellikleri sunmaktayız. Yastık kelepçe tablası, takı kutusunun içerisine ya da dikdörtgen tablaların içine yerleştirilme özelliğiyle takılarınızı daha mükemmel sergileme imkânı sunar. Yuvarlak kelepçe tablası, yükselti özelliği bakımından tercih edilen topuk kelepçe tablası ve hasır kelepçe küpeler, zincir kelepçe küpeler tarafından sıklıkla tercih edilen boyut olarak mini olan tırnak kelepçe tablası seçeneklerimiz ile sizlere tabla seçenekleri bakımından sınırsız imkânlar sunuyoruz.

 

Kelepçe tablası modellerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için ilgili iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sipariş seçeneklerimiz ile detaylı bilgiye ulaşmak ve tabla modellerimizi yakından görmek için sizler de bizimle çalışmaya ne dersiniz? Sizleri en kısa sürede firmamızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

 

Kuyumcu Kelepçe Tablaları