Kuyumcu Hareketli Platformlar

Çift taraflı teleskopik yapısı sayesinde çalışan ve hareket eden bir platform çeşididir. Hareketli platform kumanda sistemi ile çalışmaktadır. Sistem üzerinde (vitrinde) üst ya da alt seviyeye geldiğinde durur. Farklı tasarımlarınızı bir arada sergileyebileceğiniz bir ürün olan hareketli platformlar sayesinde, ürünleriniz karmaşık yapıdan kurtularak, daha şık ve daha hareketli çizgiler ile müşterilerine sunum ziyafeti verecektir. Göz zevki ve estetik açıdan olumlu özellikleri sayesinde kuyumcu dekorasyonu kapsamında hareketli platform seçeneklerimizden her kuyumcu arkadaşımızın yararlanmasını isteriz. Ürün çeşitliliği, görsel zenginlik, kalite, şıklık ve tasarımsal boyutlardaki mükemmelliğin son adresi olan hareketli platform seçenekleri siz değerli müşterilerine İstanbul ilinde istediğiniz her kuyumcu mağazasındaki fiyat ve boyut özellikleri ile hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 Kuyumcu-vitrin-hareketli-platformlar

 

Hareketli platform kuyumcu vitrinlerine görsel bir zenginlik katar. Ben buradayım, bu sektörde ben daha iyiyim demenin bir başka yoludur, hareketli platformlar… Çünkü teknolojiyi takip eden bir hizmet sektörü her zaman kabul görür. Sizin de teknolojiden mahrum kalmamanız açısından, sizlere hareketli platform seçeneklerimizden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

 

Hareketli platform ücretlerimiz hakkında ve modellerimizle ilgili bilgi sahibi olmak için sitemizden detaylı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bunun dışında, kuyumcu vitrininize hareketli platform yaptırmak amacıyla da bizlere iletişim bölümünde yer alan adres ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. En kısa sürede firmamızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur. Kuyumcu platform seçeneklerinden hareketli platform bol çeşit ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize uygunluk ilkesi ile çalışmaktan mutluluk duyarız.

 

Kuyumcu Hareketli Platformlar