Kuyumcu Düz Tablaları

Düz tabla seçeneklerimiz genellikle genişliği 20 cm. ile 30 cm. arasında; derinliği ise, 30 cm. ile 40 cm. arasında değişen bir yapıdan oluşmaktadır. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimizin kullanım uygunluğuna hizmet statüsünü de göz önünde bulundurarak çalışmalar tasarladık. Düz tabla seçeneklerimiz genellikle ortalama 19 -20 bileklik bulundurma özelliği göstermektedir. Düz tabla kategorisinde hazırlanan tablalar, aldıkları ürünün miktarına göre değişiklik gösterirler. Çoğunlukla 23*33 olarak hazırlanan bu yapılar, bileklik için ayrı, küpe için ayrı, alyans bulundurma açısından ayrı özelliklere sahiptir.

Kuyumcu-vitrin-duz-tablalari

 

Bileklik için olanlar yukarıda da bahsedildiği üzere genellikle 19 – 20 bileklik kapasitelidir. Dikdörtgen şeklindeki tablanın iç kısmında ince sıralar halinde kesmeye gidilmiştir. Böylece bir tablanın içinde birden fazla bilekliğin her birinin kendine ait bulunduğu kısım farklılaşmıştır. Alyanslar için üretilen düz tabla şeklinde de; dikdörtgen tablanın içi alyansların boyutuna uygun olarak küçük kareler halinde bölmelere ayrılmıştır. Böylece küçük bölmeler ile her model kendi içinde ayrılabileceği gibi tablanın bütünleştirici yapısı sayesinde de alyanslar bir arada bulunacaktır. Bir nevi parça bütün ilişkisi içerisinde tasarlanan düz tablalar üzerine konulan takılar sayesinde de şekil zemin ilişkisini mükemmel oranda yansıtır.

 

Sattığınız ürünleri, bir arada tutmak istiyor ve müşterilerinize sunarken parça bütün ilişkisinin yansıttığı kolaylıktan yararlanmak istiyorsanız sizlere düz tabla seçeneklerimizden yararlanmanızı öneririz. Görseller ile daha detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizi takip etmeye devam edin…

 

Kuyumcu Düz Tablaları