Kuyumcu Brolok Tablaları

Brolok tabla, küçük bölmeler şeklinde hazırlanmış tablalardır. Düz tablalar bölümünde de tablanın bölmeli olduğundan bahsetmiştik. Orada da bölmeler vardı. Ancak brolok tablanın bölmeleri düz tablaya göre daha farklıdır. Düz tablada, tablanın yapısındaki kadife ince şeritler halinde kesilirken, parçalardan tam bir bütün halini korumaktaydı. Fakat brolok tablalar kendiliğinden bölmeli olarak ve küpeler alyanslar vs. için minik çıkıntılı şekillerle düz tablalardan ayrılır.

 Kuyumcu-vitrin-bolmeli-brolok-tablalari

Bölmeler kadifenin kesilmesiyle değil, bizzat ürünün girinti ve çıkıntılarla birbirinden ayrılmasından kaynaklanır. Brolok tabla çeşitlerimiz bir kalıba bağlı kalmaz. Firmamızın brolok tablalarından istediğiniz model, desen ve ölçülerde yararlanabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ölçü ve boyutlarda hazırladığımız tablalar tam da sizlerden gelen isteklere uygunluk açısından tasarlanmıştır. Bölmeli tablalar ürünlerin farklı kategorilerde değerlendirilmesi ama bir arada tutulması için büyük önem gösterir. Müşteriye ürün seçeneğinin ne kadar bol olduğu hakkında fikir verir. Sıraladığınız takıların hepsini bir arada bulundurması sebebiyle fakat bölmeler ile de aynı zamanda birbirinden ayırması nedeniyle müşterinin ürünleri karşılaştırma imkanına yardımcı olur.

 

İstediğiniz ölçü modellerde brolok tabla yaptırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca firmamızın sizler için tasarlamış olduğu değişik modellerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için fotoğraflarımıza göz atabilirsiniz. Firmamızın uygun fiyatları ve size uygun ödeme koşulları ile her zaman bizimle çalışmanızı bekliyoruz. Ürün garantili tek firma olarak her zaman ürettiğimiz ve tarafımızdan sizlere ulaştırılan tablaların garantisi olmaktan gurur duyarız. Detaylı bilgi için İstanbul Vitrin dekorasyon ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 

Kuyumcu Brolok Tablaları