kuyumcu Bileklik Tablaları

Bileklik tablası seçeneklerimiz, tıpkı yüzük tablaları gibi çeşitlilik göstermektedir. Firmamız tarafından en çok satılan ve kuyumcuların vitrinlerinde sergilemek amacıyla kullandıkları bir numaralı tercih çoklu bileklik tablası seçeneklerimizdir. Çoklu bileklik tablası, birinci sırada kuyumcu vitrinlerinde sergilenmektedir. Bunun yanı sıra çoklu bileklik tablası da kendi içinde farklı gruplara ayrılmaktadır. Örneğin, altılı, yedili, dokuzlu, onlu olarak çeşitli model ve renklerde bileklik tablasına ulaşmanız artık firmamız sayesinde mümkün olacaktır.

 Kuyumcu-vitrin-bileklik-tablalari

Bileklik tablası çeşitli setlere ait bilekliklerin sergilenmesi için, özellikle nişlerde ya da içeride yer alan camlı bölmelerde tekli bileklik tablası halinde sergilenmektedir. Takıların ayrı ayrı satıldığını göstermek amacıyla üçlü set dışında tekli bileklik tablası kullanılmaktadır. Pırlanta ya da altın bileklikler tasarımlarına uygun olarak bileklik tablalarında sergilenmektedir.

 

Günlük yaşantıda bileklik sevenler için de çeşitli modelleri bu tablalar üstünde seyretmek ayrı bir keyif verir. Özellikle söz, nişan ya da doğum günü hediyeleri olarak çok rağbet gören bileklik modelleri, modelleri yansıtan ve altının çeşidine uygun olarak ( beyaz altın, yeşil altın, kırmızı altın, sarı altın, pırlanta taşlı… ) tasarımı gösterecek renklerde üretilen bileklik tablası ile kuyumcuların işini biraz daha kolaylaştırmaktadır. Bileklik tablası ile ilgili siparişleriniz için lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz.

 

Kuyumcu Bileklik Tablaları